ExtremePark PaintballPaintball on täis adrenaliini ja elamusi, mida Te enne kogenud ei ole. Teil on harukordne võimalus tulla koos sõpradega ja kogeda tõelisele lahingule ligilähedasi elamusi. Meie juures on võimalik mängida Euroopa tipptasemel väljakul. Sarnasel Millennium Series väljakul korraldatakse Euroopa meistrivõistlusi Paintballis. Lisaks pakume Paintballi mängimise võimalust lastele* ning tõelisi lahinguid kohapealses looduses.

ExtremePark PaintballPaintball on sõjaväelis-sportlik mäng, kus värvikuulidega varustatud võistlejad täidavad etteantud lahingülesandeid. Paintball oli algselt mõeldud sõjaväelaste lahingväljaõppeks, millest tänapäevaks on kujunenud üks populaarsemaid meelelahutusi tõelist adrenaliini ihkavale inimesele. Eestisse toodi Paintball 90ndate alguses. Tulenevalt asjaolust, et Paintball on tavapärasest väga erinev meelelahutus ja spordiala, on see muutunud väga populaarseks ka Eestis. Paintballis peetakse väga suuri võistlusi Euroopas – tuntud kui Millennium Series – ning samuti Ameerikas. Ka Eestis toimuvad iga-aastased Eesti meistrivõistlused Paintballis.

ExtremePark PaintballPaintballi võib mängida igaüks, mäng ei sea piiranguid meestele ega naistele, noortele ega vanadele, vormikandjatele ega pintsaklipslastele. Paintball on enamasti meeskonnamäng, aga oma julgust ja otsustusvõimet võib proovida ka mees-mehe vastu. Kokku on see võitluslik, adrenaliinirohke ja atraktiivne tegevus, mis arendab Teie otsustusvõimet ning sisemist sidet oma sõprade või töökaaslastega. Kärde ExtremePark meeskond pakub oma laenutuses parimat varustust ja teenust. Kasutuses olevad relvad on kvaliteetsed ning maskid alati varustatud termoklaasiga. Meie vormid on uued ja alati heas korras. Korraga võime välja laenutada kuni 20 komplekti. Lisaks varustusele pakume häid palle, omapäraseid mängukohti ja erinevaid võimalusi. Selle kõige juures on meil aga hinnad soodsamad kui konkurentidel.

ExtremePark PaintballKorraldame Teile adrenaliinirohkeid Paintballi seiklusi üle Eesti! Korraldame meeleldi Teie firma personalile Teie soovidele vastava lõbusa ja sportliku päeva looduses. Saate seiklusrohke puhkepäeva, mis liidab Teie töötajaid paremini kui mõni kallis Team building -koolitus. Kui tunnete puudust seiklusterohkest sünnipäevast, poissmeestepeost või firma suvepäevadest, on meie meeskond õige valik. Vastavalt Teie soovile täislahendus meeldivaks nädalavahetuseks või puhkuseks alates transpordist ja toitlustusest ning lõpetades öömajaga looduses.

* alates 10. eluaastast

Hinnad

200 palli ja varustu – 20€
500 lisapalli – 20€

Küsi pakkumist

    Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega